TR EN
ALPHA 630 UNIVERSAL
ALPHA UNIVERSAL, 630A´e Kadar Modüler Dağıtım Panoları / Tabloları

ALPHA Universal modüler dağıtım panoları 630A´e kadar farklı boyutlarda kapsamlı seçenekleri bulunmaktadır. Birçok farklı uygulamalarda esnek yapısıyla kullanıcılardan gelen talepler için uygun çözümler sunar.

 ✔ Kolay ve Hızlı Montaj
Modüler dış ve iç karkas yapısı sayesinde, hem pano içi montajında, hem de panonun yerinde montajında kolay ve hızlı montaj kolaylığı sağlamaktadır.

 ✔ Kullanıcı Dostu Montaj Seçenekleri
ALPHA UNIVERSAL Modüler Dağıtım Panoları esnek bir montaj yapısına sahiptir. Bu esnek yapı ALPHA 630 UNIVERSAL montaj kitleri ile kullanılabilmektedir. İhtiyaca göre 140mm yada 250mm montaj derinliği sayesinde kablolama alanlarında kolay bağlantıları yapılmaktadır.

 ✔ Pano Sistemi Hakkında
Yeni Alpha dağıtım panosu sisteminin modüler tasarımı, dağıtım panosu sektöründe uzun yıllara dayanan Siemens tecrübesiyle oluşturulmuştur. Bu sistem dağıtım panosu montajı, bireysel gereksinimlerini karşılamak için özel tasarlanmıştır.
Yeni ALPHA dağıtım panosu sistemi sökülebilir iç kapaklarla, IP43 ve IP55 koruma derecesi ile çok yönlü kullanım için montaj kitleri ve aksesuarları sayesinde geniş bir yelpaze ile donatılmış dağıtım panolarını kapsar.

Tasarım Deep Design Group
Copyright ® 2013 EPTİM