TR EN
Web Sitemize Hoşgeldiniz
Eptim Elektrik 1984 yılında Ostim ’de 200m² alanda üretim faaliyetlerine başlamıştır.

Bugün; Ostim Mega Center Alanı 1426 sokak No:4 Ostim Yenimahalle/ANKARA adresinde 3500m² kapalı ve 500m² açık alanda 65 kişiden oluşan her biri alanında uzmanlaşmış, tecrübeli kadrosuyla; 30 yıllık deneyimiyle sektörünün önemli isimleri arasındaki yerini korumaktadır. Bu güne kadar Eptim ’in sektöründeki gücünü ve kalitesini arttıran en büyük etken, müşteri isteklerini sürekli izleyerek, beklentilerini doğru ve güvenilir biçimde gerçekleştirmesi, yüksek kaliteyi; müşteri, yönetici ve firma çalışanları arasında itimat ve amaç birliği ile gerçekleştirmesidir.

Üretiminin %13’ünü ihraç eden firmamız, be nedenle üretimi her konuda etkileyecek, yeni makinalar, ekipmanlar ve tüm yeni teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek gerekli değişiklikleri zamanında değil, anında yapmaktadır.

Dünya Enerji Konseyi Türk Milli Komitesi üyesi olan Eptim, elektromekanik pano üretiminde imalat teknolojisini ve mamullerini sürekli yenileyerek, dünya standartlarındaki geniş üretim yelpazesiyle, ülkemizi uluslararası platformlarda en iyi şekilde temsil etmeyi, milletimize karşı yerine getirilmesi gereken bir vazife olarak benimsemiştir.
Tasarım Deep Design Group
Copyright ® 2013 EPTİM